• 13 czerwca 2023
          • Podsumowanie sportowego roku szkolnego

Podsumowanie sportowego roku szkolnego

We wtorek 13 czerwca w Sali Rajców w oławskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2022/2023. Na uroczystości obecni byli uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy ze wszystkich oławskim szkół podstawowych.

Burmistrz Miasta wręczał puchary i dyplomy wszystkim reprezentacjom szkół gratulując osiągnietych wyników i życząc dalszych sukcesów sprotowych.
            (fot. Urząd MIejski)

• 31 maja 2023
          • Szkolny Dzień Sportu

Szkolny Dzień Sportu

Blisko 300 uczniów z klas 0-6 wystąpiło w Szkolnym Dniu Sportu. Wszyscy uczniowie mieli okazję sprawdzić się w trójboju lekkoatletycznym - w biegu na 40 m, w skoku w dal oraz w rzucie piłeczką.
            Najlepsi w każdej klasie stanęli na podium oraz otrzymali medale i dyplomy.

• 26 kwietnia 2023
          • Minipiłka nożna chłopców

Minipiłka nożna chłopców

W środę 26 kwietnia 2023 na stadionie OCKF w Oławie odbyły się zawody w minipiłce nożnej chłopców w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.

W turnieju wystąpiła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bartosz Białowąs, Kuba Gawron, Alan Herba, Nikodem Nowikowski, Oskar Aleksandrowicz, Szymon Żelem, Filip Przytuła, Tymon Wawrzyniak, Antek Bagiński, Antek Zendwalewicz i Barosz Radomski.

W turnieju chłopcy zajęli 7. miejsce będąc najmłodszymi uczestnikami zawodów.

• 29 marca 2023
          • II miejsce chłopców z klas V w minisiatkówce

II miejsce chłopców z klas V w minisiatkówce

W szkolnych zawodach w minisiatkówce chłopców z klas V reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Nasza drużyna przegrała tylko jeden mecz, a cztery rozstrzygnęła na swoją korzyść. Do zwycięstwa w turnieju niewiele brakowało, ponieważ o drugim miejscu zadecydowały małe punkty zdobyte w całym turnieju.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Oskar Aleksandrowicz, Antek Zendwalewicz, Szymon Żelem, Tymon Wawrzyniak, Bartek Radomski, Filip Przytuła, Paweł Dąbrowski i Kuba Kulikowski.

Gratulujemy!

• 14 grudnia 2022
          • Zawody pływackie klas IV

Zawody pływackie klas IV

W środę 14 grudnia 2022 na oławskim basenie Termy Jakuba odbyły się zawody pływackie uczniów klas IV zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy w Oławie. Uczniowie mogli wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych - na 25 m stylem dowolnym i grzbietowym oraz w sztafecie mieszanej 8x25 m stylem dowolnym.

W zawodach wystąpiła również reprezentacja naszej szkoły w skladzie: Oliwia Nędzarek, Nikola Łuczak, Milena Tomczyk, Magda Stefaniak, Zosia Salaniec, Nikodem Nowikowski, Marcel Mądrowski, Bartosz Białowąs i Kuba Markowski.

Zawodnicy z naszej szkoły spisali się bardzo dobrze. Zdobyli 3 medale - Marcel Mądrowski 2 złote na 25 m stylem dowolnym i 25 m stylem grzbietowym, a brązowy medal wywalczył Nikodem Nowikowski na 25 m stylem grzbietowym. Dodatkowo reprezentacja naszej szkoły zdobyła puchar za III miejsce w sztafecie 8 x 25 m.