W II półroczu roku szkolnego w naszej szkole odbył się cykl zajęć poświęconych empatii. Nauczycielka naszej szkoły została ambasadorką Stowarzyszenia Eutymia i promowała treści zgodne z kampanią „Uwolnij Empatię”- kampania społeczna przeciwko hejtowi, koncentrująca się na budowaniu strategii wzmacniania poczucia własnej wartości oraz promowania języka wolnego od nienawiści.
Hasło Stowarzyszenia idealnie wpisuje się w naszą szkolną kampanię na rzecz poprawy jakości relacji międzyludzkich: „szacunek, empatia, równowaga”.
Dlatego razem wspólnie uwolnijmy empatię!
#uwolnijempatię
Koordynator: Anna Nowak